Terminy i formy dostaw

Sposoby składania zamówienia

W oddziałach można płacić gotówką oraz kartami płatniczymi.

Możliwość opłacenia zamówienia przelewem bankowym.

  • Zamówienie telefoniczne

Mogą Państwo złożyć zamówienie dzwoniąc na numer Centrum Obsługi Klienta (801 000 478) lub bezpośrednio do Oddziałów Mennicy Wrocławskiej wymienionych na stronie głównej, w godzinach otwarcia Oddziałów.

Gdy zdecydują się Państwo na opłacenie zamówienia przelewem bankowym, prosimy pamiętać, że płatność przelewem bankowym musi zostać zaksięgowana na naszym koncie w przeciągu 24h od momentu złożenia zamówienia, abyśmy mogli zagwarantować cenę, po której złożyli Państwo zamówienie.


Formy dostarczenia zamówienia

  • Odbiór osobisty. Towar można odebrać w każdym Oddziale Mennicy Wrocławskiej Sp. z o.o. w godzinach otwarcia Oddziałów. Doradcy kontaktują się telefonicznie z klientem o możliwym terminie odbioru towaru w konkretnym Oddziale.
  • Dostawa kurierem. Towar zamówiony w Mennicy Wrocławskiej dostarczany jest przez kuriera firmy Pocztex. Każda paczka jest ubezpieczana na pełną kwotę wartości towaru.


Zamówienia dostarczane są na wskazany przez Państwa adres następnego dnia roboczego od momentu wysłania przesyłki. Gdy paczka opuszcza Mennicę Wrocławską, są Państwo o tym informowani wiadomością e-mail lub telefonicznie. Kurier dostarcza przesyłkę w dni robocze, w godzinach od 9:00 do 20:00, zaś w przypadku, gdy podany adres dostawy to firma - do godz. 15:00. Gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, zostawi awizo, a przesyłkę będzie można odebrać w najbliższej placówce Poczty Polskiej.

W chwili, gdy kurier doręcza przesyłkę, prosimy o sprawdzenie, czy paczka nie jest w żaden sposób uszkodzona - przede wszystkim czy nie ma śladów, pozwalających przypuszczać, że ktoś próbował coś z paczki wyciągnąć. Jeżeli stwierdzono znamiona takiego uszkodzenia lub próby uszkodzenia paczki, prosimy jej nie przyjmować. Zostanie ona wysłana Państwu jeszcze raz.

Istnieje również możliwość sprawdzenia zawartości przesyłki przy kurierze zgodnie z dołączaną przez nas specyfikacją. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z takiej opcji, prosimy przy składaniu zamówienia zaznaczyć odpowiednią opcję.

Przesyłka dostarczana jest na podany przez Państwa adres. Kurier oddaje przesyłkę osobie, która wydaje się być do tego upoważniona w imieniu odbiorcy (np. przebywa w lokalu podanym jako adres dostarczenia przesyłki). Istnieje również możliwość dostarczenia przesyłki "tylko do rąk własnych". Jeżeli chcą Państwo skorzystać z tej opcji, prosimy przy składaniu zamówienia zaznaczyć odpowiednią opcję.

* Istnieje możliwość wysłania towaru konwojem. Szczegółowe informacje do uzyskania pod numerem Centrum Obsługi Klienta 801 000 478.