Suweren

z Wysp Pacyfiku 1 Uncja Złota

Szczegóły +

 • Rok
  2012
 • Waga
  31,1 g
 • Próba
  Au 999
 • Średnica
  32,1 mm
 • Grubość
  2,84 mm
Pokaż więcej

Opis produktu +

Suweren z Wysp Pacyfiku z powodu bardzo niewielkiej dostępności na rynku jest bardzo poszukiwaną i chętnie zamawianą monetą wśród inwestorów. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się jednouncjowy bulion. Moneta jest niesamowitym efektem współpracy rafinerii złota PAMP i New Zeland Mint, dzięki czemu moneta łączy w sobie doskonałe umiejętności techniczne ekspertów z Nowej Zelandii i doskonałą czystość 24-karatowego, szwajcarskiego złota.

 

Awers monety:

 

Na awersie znalazł się portret Elżbiety II, która w sposób znaczący przyczyniła do uzyskania niepodległości Wysp Pacyfiku. Widoczny jest również nominał 100 dolarów. Moneta jest pełnowartościowym środkiem płatniczym na Fiji.

 

Rewers monety:

 

Awers monety przedstawia krajobraz wyspy Fiji. Uchwycone zostało ponadczasowe piękno tego półwyspu przywołujące na myśl wygrzewanie się na słońcu w ciepłe, słoneczne dni. 

Uwaga! Zdjęcia produktu są poglądowe.

W przypadku monet - o ile w opisie produktu nie został podany konkretny rocznik, wysyłane są monety z roczników losowych.

W przypadku sztabek - o ile w opisie produktu nie został określony jeden konkretny producent, to wysyłane są sztabki losowych producentów akredytowanych przez LBMA

 

Towar notowany, oferowany przez: Mennica Wrocławska sp. z o.o.

 

 

 

 

Pobierz poradnik

Mamy 15 oddziałów w całej Polsce

Zobacz placówki na mapie

Bezpieczeństwo zakupów

Gwarantujemy, że
w każdej chwili możesz
odsprzedać nam
zakupione u nas produkty