Pakiet Goldenmark 10000

Pakiet 10000 zawiera łącznie 60 gramów złota oraz pięć uncji srebra. To idealny pakiet dla kogoś, kto chciałby regularnie kupować złoto w niewielkich gramaturach, by móc w późniejszym okresie wyprzedawać je stopniowo, nie w całości (np. jako dodatek do emerytury). 

Opis kolekcji

Pakiet 10000 zawiera łącznie 60 gramów złota oraz pięć uncji srebra. To idealny pakiet dla kogoś, kto chciałby regularnie kupować złoto w niewielkich gramaturach, by móc w późniejszym okresie wyprzedawać je stopniowo, nie w całości (np. jako dodatek do emerytury). Pakiet zawiera również niewielki, ale znaczący, element dywersyfikacji w postaci monet srebrnych.

Sztabki zostały wyprodukowane z kruszcu najczystszej próby przez prestiżowe mennice Europy, co zapewnia wysoką jakość każdego produktu. Wartość sztabek zwiększa również specjalny certyfikat.

Somalijski Słoń jest jednym z najbardziej poszukiwanych bulionów z Afrykańskiej serii monet Wildlife. Moneta przyciąga kolekcjonerów z całego świata. Ponad 800-letnia tradycja bawarskiej mennicy w biciu monet jest jednym z głównym powodów, dla którego każdy z inwestorów chce mieć przynajmniej jedną monetę wybitą w tej konkretnej mennicy.

Mamy 15 oddziałów w całej Polsce

 

Zobacz placówki na mapie